29 квітня
2017 р.
Святкову гуманітарну поїздку в АТО здійснили вінницькі священики-капелани
На пасхальному тижні, зібравши святкові подарунки, у зону АТО, у свою чергову поїздку відправилися капелани-волонтери Вінницької єпархії УПЦ протоієреї Олексій Волков та Анатолій Кузнєцов. 

Першим пунктом у маршруті був Сєвєродонецьк, де розміщений 59-й військовий медичний госпіталь. Сюди священики доставили колеса для медичних автомобілів, які передали вінницькі медики, а також паски і продукти. У госпіталі відправили святковий молебень і окропили приміщення святою водою.

Далі направилися у 131-й розвідувальний батальйон, куди також привезли продукти до святкової трапези бійців.

Потім відвідали будинки престарілих у селах Новомихайлівці та Катеринівці. У першому перебувають 35 стареньких і інвалідів, у другому – 28. Допомога для цих людей ніколи не буває зайвою, тому вінницькі священики заїжджають сюди щоразу, коли бувають на сході. Їх тут чекають, як добрих друзів і жаданих гостей.

Так само привітно зустрічають вінницьких капеланів і в дитячих будинках у Часовому Ярі та Парасковіївці. Цього разу батюшки привезли для дітей пасочки, продукти і багато солодощів.

Під час перебування у зоні АТО священики заїхали й до Бахмуту, щоби привітати зі святом Пасхи своїх друзів – офіцерів Цивільно-військового співробітництва, котрі завжди сприяють гуманітарній місії православних священиків з Вінниці.

Прес-служба Вінницької єпархії