27 липня
2017 р.
У відкритті дитячої художньої виставки взяв участь керівник єпархіального відділу
26 липня, з нагоди річниці Хрещення Київської Русі, у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відкрилася спільна виставка художньої дитячої студії вінницького храму священномученика Володимира "Київська Русь" та школи церковного мистецтва «Асист», яка має назву «Під янгольським крилом».

Від імені митрополита Вінницького і Барського Симеона організаторів та учасників виставки привітав керівник історичного відділу Вінницької єпархії ієрей Назарій Давидовський.

На виставці представлені твори образотворчого та декоративного мистецтва на релігійні теми, за іконописними взірцями, а також за мотивами декоративного мистецтва Давньої Русі. Окремий розділ експозиції складають твори викладачів – ікони, написані Ростиславом Моцпаном та живопис Ольги Кравцової-Моцпан.

Студія "Київська Русь" заснована у 2001 р. з ініціативи настоятеля храму священномученика Володимира протоієрея Олексія Іродова. Безспосереднім керівником студії являється Ростислав Моцпан - іконописець, реставратор, історик подільського іконопису. 

Твори вихованців студії неодноразово брали участь в міських та обласних виставках та конкурсах дитячої творчості, були експоновані у залах концертного комплексу "Плеяда", в Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик», Вінницькому обласному краєзнавчому музеї та у галереї «Соборна» Духовно-просвітницького центру УПЦ . 

З роботами виставки можна ознайомитись у приміщенні краєзнавчого музею до 3 вересня.

Прес-служба Вінницької єпархії