20 жовтня
2017 р.
Керівник відділу благодійності та соціального служіння відвідав Жмеринський Православний благодійний міськрайонний фестиваль
20 жовтня відбувся Православний благодійний міськрайонний фестиваль «Діти під Покровом Богородиці».

Благочинний Жмеринського району протоієрей Ярослав Коромчевський та керівник відділу благодійності і соціального служіння Жмеринського району архімандрит Аркадій (Сенчуківський) разом з місцевою та районною владою при підтримці благодійників міста організували та провели Православний благодійний міськрайонний фестиваль «Діти під Покровом Богородиці». 

В рамках фестивалю виступали міські і районні творчі колективи а також гості фестивалю - сім’я протоієрея Агафангела Давидовського. Ієрей Назарій Давидовський виступив на фестивалі з капелою "Соломія". На запрошення організаторів у фестивалі взяв участь переможець «Голосу країни»  протоієрей Олександр Клименко. Також на фестиваль був запрошений керівник відділу благодійності і соціального служіння – протоієрей Олександр Орайло.

Атмосфера фестивалю була надзвичайно святковою та доброзичливою. Під час фестивалю діти недільних шкіл Жмеринського району провели благодійну ярмарку. На завершення фестивалю керівник відділу благодійності Вінницької єпархії подякував всім за проведений захід та спільно з протоієреєм Олександром Клименко вручили почесні грамоти організаторам та учасникам фестивалю.
 
На Православному благодійному міскрайонному фестивалі було зібрано 33060 гривень. Найближчим часом зібрані кошти передадуть дітям з вадами зору, а також дітям з вадами здоров'я, які відносяться до підгрупи "А.

Прес-служба Вінницької єпархії. Відділ благодійності та соціального служіння