27 листопада
2017 р.
ІІІ єпархіальна олімпіада Юних знавців Біблії відбулася у Вінниці
25 листопада у м. Вінниці з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона відбулася ІІІ єпархіальна олімпіада Юних знавців Біблії. У заході взяли участь 63 учні недільних шкіл з усіх благочинь Вінницької єпархії. Перед початком інтелектуального змагання до присутніх з вітальним словом звернувся голова єпархіального відділу релігійної освіти і катехізації протоієрей Георгій Холодюк. 
 
Окрім біблійної тематики додатковою темою цьогорічної олімпіади була історія Вінницької єпархії та святинь, що знаходяться на території Вінницької області. Змагання складалося з біблійної вікторини у формі тестів, конкурсу презентацій на історичну і біблійну тематику, а також творчих виступів. Зокрема учасник олімпіади Сергій Магденко представив малюнок на піску «Ісус Христос - Цар Слави». 
 
За підсумками Олімпіади усі учасники отримали подарунки від єпархіального відділу релігійної освіти і катехізації. Крім цього, дванадцять учасників, що набрали найбільшу кількість балів, навесні представлятимуть Вінницьку єпархію на всеукраїнському конкурсі Юних знавців Біблії ,що буде проходити в Острозькі Академії. Серед них переможців – діти з Барського і Калинівського, Жмерининського, Хмільницького, Вінницького районного благочинь, а також Літина і Вінниці.

Прес-служба Вінницької єпархії