2 травня
2018 р.
Священик-волонтер взяв участь у круглому столі на тему: «Я – Людина»

«Я – Людина» - таку тему обрали для обговорення на круглому столі, що відбувся 27 квітня у Вінницькому обласному пансіонаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку. У заході взяли участь мешканці Пансіонату та гості, серед яких священик, капелан-волонтер Вінницької єпархії УПЦ протоієрей Анатолій Кузнєцов.

Тема для обговорення була обрана невипадково, адже в наш непростий час у багатьох людей виникають запитання: «Чому так зі мною сталося? Чому така доля?». У людей з обмеженими можливостями та у мешканців Пансіонату додаються і такі запитання: «Чому я від народження в інвалідному візку? Чому проживаю в інтернаті? Чому я проживаю в Пансіонаті? Як інші люди перемогли тимчасові труднощі?» Деякі люди ображені на весь світ, а деякі покірно несуть свій хрест.

Своїм життєвим досвідом під час круглого столу ділилося багато людей: вчені, психологи, волонтери. Отець Анатолій брав активну участь у розмові про людяність, милосердя, співчуття, жертовне відношення до людей, про вміння прощати , продовжувати жити і незважаючи на негаразди, радіти життю. Учасникам було цікаво послухати й думку директора Пансіонату Сергія Якубовського, який своїми справами разом із командою співробітників та однодумців втілює у роботі девіз: «Людина понад усе!».

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram