19 червня
2018 р.
Чергова партія допомоги від Вінницької єпархії доставлена на схід

З 10 по 15 червня капелани-волонтери Вінницької єпархії протоієреї Анатолій Кузнєцов та Василій Августінов, з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона, здійснили чергову поїздку на схід.

Цього разу священики доставили дві тони продуктів харчування для лікарні у м. Курахове, де лікуються українські воїни, та в лікарню м. Красногорівка.

Продукти харчування та засоби гігієни, побутова хімія, питна газована вода, бронежилети, яблука, м'ясні вироби, кава від парафіян та благодійників, а також дитячі малюнки з Ситковецького інтернату, були передані бійцям, що знаходяться у с. Піски та с. Горняк (Евакуація-200).

У Красногоровці вінничани відвідали місцеву волонтерку Наталію Голубеву, котра опікується дітьми з прифронтової зони (понад 40 дітей). Їм були передані іграшки, консерви, яблука, засоби гігієни, солодощі та продукти харчування. Як завжди, передали допомогу й у Будинок Милосердя, що у с. Новомихайлівці.

Повернувшись додому, священики подякували від імені бійців, які знаходяться на сході та від мирних жителів, яким доставили допомогу, митрополиту Вінницькому і Барсьткому Симеону, а також усім священикам і мирянам Вінницької єпархії, котрі долучилися до благої справи. Особливої подяки заслужили Олег Бояров, Олег Парфілов, Лідія Бортник, Наталя Замкова, Наталія Коноплич, Валентина Вельган, Тетяна Єфремова, Юрій Данилюк, Людмила Комарівська, Андрей Гишпаль, Олена Комаровська, Яна Звонцова, Юлія Щербань, Валерій Владика, Юрій Родюк, Микола Нечипорук, Денис Романовський, та багато щирих та чуйних людей.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram