17 червня
2016 р.
Міні-табір на природі разом зі священиком організували молоді парафіяни одного з вінницьких храмів
15-16 червня релігійна громада храму Покрови Пресвятої Богородиці, що у мікрорайоні Пирогово у м. Вінниці спільно з представником єпархіального відділу сім'ї у Першому міському благочинні ієреєм Миколаєм Дудником провели дводенний міні-табір для сімей та молоді у с. Шкуринці Вінницького району.

Майже п’ятдесят учасників табору, а це молоді парафіяни і молоді сім’ї з пироговської парафії, чудово провели два дні на мальовничому березі р. Південний Буг. Жили у наметах, разом рибалили, ловили раків, готували їжу. Організатори подбали, щоб у міні-таборі всім було цікаво і весело. Тут були і спортивні змагання, і ігри для найменших, і розвиваючі вікторини, і творчі завдання для сімей. Ввечері усі зібралися біля вогнища і після бесіди з о. Миколаєм ще довго спілкувалися, співали пісні під гітару і милувалися зоряним небом.
 
У проведенні табору активну участь окрім о. Миколая  взяли настоятель пироговської парафії протоієрей Антоній Ковтонюк, а також парафіяни Ярослав та Наталя Ференець, сім'я Панасюків, Шевчуків, Господарець, Добровольських та інші.

Як розповів редакції нашого сайту о. Миколай Дудник, це лише один з багатьох заходів, які планує організувати відділ у справах сім’ї в м. Вінниці спільно з різними парафіями в рамках оголошеного Високопреосвященнішим митрополитом Симеоном у Вінницькій єпархії «Року Пастиря і церковної громади».

Прес-служба Вінницької єпархії