8 січня
2017 р.
Собор Пресвятої Богородиці. Фестиваль "Різдвяні дзвіночки" у Барському районі
8 січня, у Неділю 29-ту після П'ятидесятниці та день свята Собору Пресвятої Богородиці, митрополит вінницький і Барський Симеон відвідав м. Бар та звершив святкову Божественну літургію у Свято-Успенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужило місцеве духовенство на чолі з архімандритом Серафимом (Поворозником). За богослужінням молились представники місцевої влади.

Після літургії було зачитано Різдвянне послання митрополита Вінницького і Барського Симеона. 

Також, після чину славлення, владика привітав духовенство та вірян зі світлим святом Різдва Христового. Усім присутнім священики роздали іконки Різдва Христового. Зі словами вітань до владики і парафіян звернулись і представники місцевої влади.

Також цього дня у Вінницькій єпархії розпочався фестиваль "Різдвяні дзвіночки". Першим районним центром у якому пройшов фестиваль стало м. Бар. У заході взяли участь усі церковні хори храмів благочиння. На фестивалі був присутній митрополит Вінницький і Барський Симеон та представники місцевої влади. Наприкінці заходу владика Симеон привітав учасників і глядачів з Різдвом Христовим.

Прес-служба Вінницької єпархії