15 лютого
2017 р.
У Калинівському благочинні відбулися заходи присвячені Року історичної пам'яті
У Калинівському благочинні відбулися зустрічі православної молоді з духовенством. Зустрічі проходили у рамках оголошеного у Вінницькій єпархії Року історичної пам’яті і були присвячені подіям у церковному житті рідного краю, які відбувалися впродовж останніх 100 років. 

12 лютого зустріч проходила в приміщенні культурно-духовного центру с. Іванів. Настоятель місцевого храму протоієрей Георгій Русин розповів про основні події, які відбувалися у Калинівському районі. Згадали закриття храмів, арешти священиків, розстріляний хрест біля калинівки. Говорили й про церковне відродження 90-х років і про сучасне життя Церкви. 

Після бесіди відбулася вікторина на краще знання Біблійної історії та історії Церкви. А потім була спільна трапеза, під час якої продовжилося спілкування.

Подібний захід відбувся 5 лютого у м. Калинівці. Того дня Церква вшановувала новомучеників і сповідників Церкви Руської. Священики, які брали участь у зустрічі розповіли про багатьох праведників, які постраждали під час гонінь від безбожників. Своїми спогадами поділився благочинний Калинівського району протоієрей Володимир Розман. 

Прес-служба Вінницької єпархії (Калинівське благочиння, прот. Іоанн Пащенко)