7 липня
2017 р.
Свято Різдва Іоанна Предтечі. Архієрейське богослужіння в Козятинському районі
7 липня, в день свята Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав храм Різдва Іоанна Предтечі с. Пузирки Козятинського району.

Перед початком богослужіння архіпастир, духовенство району на чолі з благочинним протоієреєм Анатолієм Волохатим та віряни урочисто зустріли Святогірську ікону Божої Матері, яка з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія перебуває у Вінницькій єпархії.

Після зустрічі Святині, розпочалась святкова Божественна Літургія, під час якої підносились особливі прохання за Церкву та мир в Україні.

По закінченні відправи та хресної ходи навколо храму митрополит Симеон привітав настоятеля протоієрея Михаїла Щура та парафіян з Престольним святом.

Того ж дня ікона відвідала храм святителя Миколая у с. Непедівка. місцеві віряни мали змогу молитовно вклонитись святині.

О 13.00 Святогірська ікона прибула до храму Почаївської ікони Божої Матері м. Козятин. Протягом дня перед Святинею звершуватимуться молебні з акафістами. Опівночі, в цьому ж храмі, розпочнеться нічна Божественна Літургія.

Прес-служба Вінницької єпархії 

Фотоальбом на FLICKR