17 жовтня
2017 р.
Недільна школа парафії святителя Тихона м. Вінниці провела дозвілля зі священиком і батьками
До свята Покрови Пресвятої Богородиці у недільній школі парафії святителя Тихона м. Вінниці були проведені заходи, які допомогли сім’ям об’єднатися, дізнатися багато нового та весело провести час.

14 жовтня у день свята Покрови Пресвятої Богородиці діти зіграли зі своїми батьками футбольний матч. У матчі брав участь і настоятель храму протоієрей Димитрій Васильчук. З рахункоми 7:7, перемогла дружба. 

В неділю 15 жовтня, викладачі недільної школи разом з парафіянами організували сімейні розваги. Кожна сім’я, проходила 10 зупинок, на яких пропонувались завдання на знання Закону Божого, Святого Письма, життя святих, а також випробування на дружність, довірливість і згуртованість.

По закінченню естафет були вручені подяки та солодкі подарунки всім учасникам сімейних заходів «Мама, тато, я – дружня, православна сім’я». Після чого організатори свята та учасники зібралися за чаюванням з солодощами, яке приготували батьки. Нагородою для організаторів розваг  - був піднесений настрій та щасливі посмішки учасників сімейних вихідних.

Прес-служба Вінницької єпархії