21 грудня
2017 р.
Святкова благодійність: парафії Вінницької єпархії привітали дітей з днем святого Миколая
19 грудня настоятель храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова с. Дашківці Літинського району протоієрей Володимир Гуменюк привітав дітей у місцевому дитячому садочку з Днем святого Миколая. Священик розповів малюкам про свято і подарував подарунки.

В день пам'яті святого Миколая настоятель храму святої рівноапостольної Ніни с. Уладівка Літинського району привітав діточок у сільському дитячому садочках. Священик розповів про життя святого та подарував святкові подарунки.

Від імені парафіян храмів Різдва Пресвятої Богородиці с. Медвеже Вушко та храму великомученика Димитрія Солунського с. Майдан Вінницького району, а також благодійників цих храмів настоятель ієрей Миколай Дуднік передав подарунки до дня святого Миколая у школу с. Медвеже Вушко та у дитячий садочок с. Майдан.

Свято Святого Миколая  в загальноосвітній школі с. Вінницькі Хутори Вінницького району для молодших класів організував та провів настоятель місцевого храму святого великомученика Георгія Побідоносця протоієрей Георгій Холодюк.

В день пам’яті святителя Миколая, на парафії Свято-Покровського храму с. Демидівки Жмеринського благочиння відбувся святковий концерт, в якому взяли участь учні недільної школи. У віршах та піснях діти прославляли святителя Миколая та його жертовне служіння Богу і людям. Наприкінці концерту настоятель храму ієрей Ігор Миронов подякував за його організацію викладачам недільної школи. А дітям, які брали участь у концерті, а також маленьким глядачам священик вручив солодкі подарунки.

Прес-служба Вінницької єпархії