29 жовтня
2018 р.
Парафіяни лікарняного храму відвідали м. Київ і помолилися у столичних обителях

27 вересня парафіяни храму святителя Іоанна Шанхайського, що діє при районній лікарні у м. Бар, разом із настоятелем священиком Серафимом Богацьким здійснили паломництво до монастирів м. Києва.

Прочани відвідали головну святиню українського Православ'я - Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де вклонилися чудотворній іконі Успіння Богородиці та мощам преподобних, які покояться у печерах.

Паломництво припало на день пам'яті преподобного Ніколи Святоші князя Чернігівського, тому паломникам випила нагода помолитися цьому святому під час молебню у печерах та прикладатися до його відкритих мощей.

Далі маршрут барчан пролягав до Свято-Введенського чоловічого монастиря. Там віряни молилися перед чудотворним образом Богородиці, що відобразився на склі.

Прочани також відвідали Свято-Троїцький Іонинський чоловічий монастир, що знаходиться на території ботанічного саду і вклонилися святим мощам засновника монастиря - преподобного Іони Київського.

Поруч з Іонинським монастирем, знаходиться Зверинецький чоловічий монастир, храми котрого вирізняються своїм унікальним стилем та римським розписом. Паломники помолилися у зверинецьких печерах, де почивають мощі багатьох святих затворників.

Насамкінець віряни з Бару відвідали Голосіївську пустинь, де мали можливість поспілкуватися за вечірньою трапезою та поділитися враженнями.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp