31 жовтня
2018 р.
Настоятель вінницького храму відзначив 60-річний ювілей

31 жовтня, в день пам’яті святого апостола і євангеліста Луки, в Успенському храмі м. Вінниці відбулася святкова Божественна літургія за участю представників міського духовенства на чолі із благочинним ІІ Вінницького міського благочиння протоієреєм Олександром Загороднюком. Настоятель храму протоієрей Олександр Григор’єв відзначав цього дня своє 60-річчя. Під час богослужіння підносилися особливі молитовні прохання за ювіляра, а по закінченні Літургії був відправлений подячний молебень та звершено освячення поклінного хреста, в який згодом будуть вкладені мощі понад 200 святих угодників Божих.

Після відпусту настоятеля храму привітав з Днем народження секретар єпархіального управління протодиякон Владислав Демченко. У вітальному слові він нагадав життєвий шлях о. Олександра, перша частина якого була присвячена науці: майбутній священик навчався і працював у Вінницькому політехнічному університеті.

Другу половину життєвого шляху о. Олександр Григор’єв присвятив служінню Богові, будучи висвяченим у сан священика митрополитом Макарієм та виконуючи різні єпархіальні послухи, які стосувалися освіти, видавництва, презентації єпархії у суспільстві.

Крім посади настоятеля храму протоієрей Олександр Григор’єв обіймає посаду голови православного братства преподобного Нестора Літописця, яке також займається розвитком православних просвітницьких ініціатив.

За труди на пастирській ниві і на громадському та просвітницькому поприщі, а також з нагоди 60-річчя, митрополит Вінницький і Барський Симеон клопотав перед Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм про нагородження протоієрея Олександра Григор’єва орденом преподобного Нестора Літописця ІІІ ступеня. З благословення митрополита Симеона нагороду ювіляру вручив секретар єпархіального управління протодиякон Владислав Демченко.

Протоієрей Олександр висловив слова подяки за своє життя Богові і усім, хто зробив його 60-й день народження особливо урочистим. Після священиків свого настоятеля вітали парафіяни та вихованці недільної школи.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp

Фотоальбом на FLICKR