24 листопада
2018 р.
Священики Вінницької єпархії взяли участь у пам’ятних та молитовних заходах присвячених вшануванню жертв Голодомору

23 листопада настоятель храму Вознесіння Господнього села Уланів Хмільницького району протоієрей Ярослав Микитин взяв участь у поминальних заходах, присвячених жертвам Голодомору 1932-33 рр. Біля пам'ятника зібралися жителі села та учні місцевої школи. Сільський голова Сергій Голубенко і директор школи Людмила Білошкурська нагадали присутнім про жахливі події пережиті нашим народом в часи більшовицького терору, а священик відправив панахиду за загиблими від голоду.

Того ж дня настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці смт Вороновиця Вінницького району протоієрей Олександр Онищенко також взяв участь в урочистому вшануванні загиблих від голоду. Представники влади нагадали жителям Вороновиці та учням місцевої школи про жахливі події 1932-33 рр. Після цього священик відправив панахиду за загиблими жертвами Голодомору.

Нагадаємо, що 23 листопада митрополит Вінницький і Барський Симеон вшанував жертв Голодомору у Вінниці, а 24 листопада Владика звершив панахиду за загиблими від голоду у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp