1 квітня
2019 р.
В Луці-Мелешківській та в Пеньківці віряни ПЦУ взяли участь у Таїнстві Маслособорування (ФОТО, ВІДЕО)

30 березня на території Свято-Преображенського храму у с. Лука-Мелешківська відбулося Таїнство Маслособорування, у якому взяли участь майже 150 жителів села – парафіян місцевого храму. Таїнство звершив протоієрей Віктор Чверкун, який звернувся до присутніх із словами пастирської настанови. Священик розповів про походження та значення для віруючих Таїнства, в якому вони щойно брали участь.

Отець Віктор також наголосив, що такі випробування, як, сьогоднішнє богослужіння на вулиці, що тривало понад чотири години, загартовують віру і насправді, лише зміцнюють місцеву церковну громаду, яка всупереч труднощам та перешкодам свідчить про своє бажання належати до Православної Церкви України.

1 квітня Таїнство Маслосвяття було звершене також у с. Пеньківка Літинського району. Священик Православної Церкви України ієромонах Софроній (Чуприна) помазав освяченим маслом майже сто місцевих парафіян, які зібралися у дворі біля свого храму. Після молитви священик звернувся до вірян із словом пастирської настанови.Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp