17 мая
2017 г.
На зібранні єпархіальної ради обговорили нагальні загально церковні питання та питання життя єпархії
17 травня у Вінницькому єпархіальному управлінні під головуванням митрополита Вінницького і Барського Симеона відбулося чергове засідання Єпархіальної ради. 

На засіданні було розглянуто питання щодо законопроектів №4128 та 4511, які поставлені на розгляд Верховною Радою України 18 травня. На думку членів Єпархіальної ради ці законопроекти свідчать про намагання частини депутатів посилити тиск на Церкву і втрутитися у її внутрішні справи, що є фактично повторенням радянської політики Держави щодо Церкви і суперечить нормам європейської демократії.  Єпархіальною радою було схвалено рішення про участь кліриків і мирян Вінницької єпархії у молитовному стоянні, яке відбудеться 18 травня у Києві, біля Верховної Ради України. З благословення митрополита Симеона молебні з особливою молитвою за Церкву в цей день будуть звершені в усіх храмах єпархії. Члени Єпархіальної ради на чолі з митрополитом Симеоном звершили молебень за Церкву під час засідання.

Цього ж дня Єпархіальною радою були розглянуті й питання внутрішнього єпархіального життя. Зокрема був оголошений збір коштів, іграшок і продуктів до Дня захисту дітей для дітей-сиріт у зоні АТО. Допомога, зібрана на парафіях Вінницької єпархії, буде передана у дитячі інтернати у с. Часів Яр та Парасковіївка на Донеччині. 

Також були обговорені організаційні питання єпархіальних святкувань у червні та у липні поточного року, зокрема відзначення 10-ї річниці перебування на Вінницькій кафедрі митрополита Симеона та проведення 8 липня загальноєпархіальної Хресної ходи у м. Калинівці на честь Калинівського Чуда. 

Великої уваги на зібранні було приділено організації дитячого літнього відпочинку та заходам, які заплановано провести у липні на Вінниччині Синодальним відділом у справах сім’ї Української Православної Церкви.

Прес-служба Вінницької єпархії