12 октября
2017 г.
У м. Бар учасники Всеукраїнської конференції молились за Божественною літургією, яку очолив митрополит Симеон
11 жовтня у м. Барі Вінницької області розпочалась І Всеукраїнська конференція «Духовні скарбниці Поділля», що присвячена 260-річчю Успенського собору м. Бар та 130-річчю загальноцерковного прославлення Барської чудотворної ікони Божої Матері.

12 жовтня в Успенському соборі відбулася Божественна літургія, яку звершив митрополит Вінницький і Барський Симеон у співслужінні митрополитів: Могилів-Подільського і Шаргородського Агапіта та Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра. У богослужінні взяли участь благочинні Вінницької єпархії, духовенство Барського району і учасники конференції у священному сані.

По завершенню Літургії митрополит Симеон звернувся з вітальним словом до присутніх у храмі. Його Високопреосвященство подякував владикам, котрі прибули на урочистості. Також владика Симеон відзначив нагородами керівників району і м. Бар. Медалями святого рівноапостольного князя Володимира були відзначені голова Барської районної державної адміністрації Володимир Саволюк, голова районної ради Михайло Піддубний та Барський міський голова Артур Ціцюрський. Як підкреслив митрополит Симеон, керівники місцевої влади були удостоєні нагород за сприяння розвитку духовності у регіоні, підтримку освітніх, культурних та соціальних проектів, які організовує у регіоні Православна Церква. Архієрейськими грамотами та подяками Вінницької єпархії за організацію науково-практичної конференції, присвяченої історії православних святинь, митрополит Симеон нагородив організаторів заходу.

Прес-служба Вінницької єпархії

Фотоальбом на FLICKR