10 июля
2018 г.
Священик освятив будинок, придбаний співробітниками вінницької поліції для малозабезпеченої родини

9 липня священик Вінницької єпархії протоієрей Сергій Гудзенко здійснив освячення будинку, придбаного благодійним коштом вінницьких поліцейських для мешканки Жмеринського району, яка разом з двома дітьми опинилася у скрутних життєвих обставинах.

Про важку долю Тетяни Коїнко, котра змушена була повернутися з дітьми з іншої області в рідне село Кудіївці та оселитися в старому напівзруйнованому помешканні, непридатному для життя, в листі до начальника обласного управління поліції Юрія Педоса написала її родичка. Це було звернення про допомогу. Колектив вінницької поліції вирішив підтримати жінку і її дітей - на добровільно зібрані кошти купили їм будинок в цьому ж селі. Поліцейські власними силами відремонтували помешкання та придбали найнеобхідніші в побуті речі, перетворивши його на затишну оселю.

Нове житло освятив отець Сергій, настоятель храму святого великомученика Дмитра Солунського, розташованого на території Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Священик завжди підтримує і благословляє поліцейських у їх повсякденній службі та у добрих справах допомоги людям, які опинилися у скруті та безвиході. Після освячення керівник вінницької поліції Юрій Педос передав Тетяні Коїнко сертифікат на новий будинок. Отець Сергій благословив родину іконою Святого Миколая, побажав молитовної допомоги цього святого та щастя І Божого благословення у новій оселі.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram