28 сентября
2018 г.
Вічна пам’ять! Преставився до Бога клірик Вінницької єпархії

28 вересня 2018 року на 45-му році життя, після тривалої хвороби, відійшов до Бога клірик Вінницької єпархії УПЦ, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Гурівці Козятинського благочиння протоієрей Михаїл Щур.

Протоієрей Михаїл Миколайович Щур народився 8 листопада 1973 року в с. Либохора Турківського району Львівської області. Духовну освіту отримав у Одеській духовній семінарії. У сан диякона був рукопокладений 2 жовтня 1994 року архієпископом Вінницьким і Брацлавським Макарієм (Свистуном). 14 листопада владикою Макарієм був висвячений у сан ієрея.

Служив на парафії с. Антонівка Томашпільського району, у 1998 році був призначений на парафію с. Гурівці Козятинського району. Останнім часом також обслуговував парафію с. Пузирки. Був нагороджений церковними богослужбовими нагородами - у 2004 році возведений у сан протоієрея, у 2013 році удостоєний права носіння палиці.

Протоієрей Михаїл Щур старався служити на своїй парафії до останнього дня, незважаючи на хворобу. Чин погребіння священика відбудеться у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Гурівці 29 вересня.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон з духовенством єпархії висловлює співчуття родині спочилого пастиря.

Вічна пам’ять!

Прес-служба Вінницької єпархії