30 ноября
2018 г.
Митрополит Симеон освятив новий дитячий садок у Вінницькому районі

30 листопада на запрошення керівництва Вінницького району митрополит Вінницький і Барський Симеон взяв участь в урочистому відкритті закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Десняночка» у селі Сосонка, на якому серед почесних гостей також були присутні голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, голова Вінницької райадміністрації Михайло Демченко, представники місцевої влади.

Після вітальних слів керівників області та району до слова запросили митрополита Симеона. Архієрей привітав жителів села з непересічною подією, адже у великому селі, де впродовж останніх 22 років не було дитячого садочка, у цей непростий час для майже 90 маленьких мешканців Сосонки створені гарні умови для виховання, розвитку та підготовки до школи. Владика висловив вдячність тим людям, які долучилися до будівництва навчально-виховного комплексу та передав у дар садочку ікону святителя Миколая.

Після вітальних слів митрополит Симеон звершив чин освячення приміщення та окропив святою водою присутніх і кімнати, в яких діти будуть навчатися та проводити дозвілля. А священики роздали дітям і усім присутнім на урочистому заході іконки Божої Матері.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp

Фотоальбом на FLICKR