18 марта
2017 г.
У с. Каришків розповідали про духовність та вшанували пам’ять Т. Шевченка
15 березня в будинку культури с. Каришків Барського району відбулося незвичайне свято, присвячене духовності і культурі України. На свято зібралися учні і педагоги місцевої школи, парафіяни храму святого великомученика Димитрія, жителі села. 

Про духовність українського народу, про православну віру, яка є основою багатьох його не лише релігійних, а й культурних традицій, розповідав гість з Вінниці – священик Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Віталій Голоскевич. Особливий наголос о. Віталій зробив на необхідності дотримання заповіді про любов до ближнього, що є запорукою нормального існування суспільства. Священик також торкнувся впливу релігії на творчість українських письменників і поетів і зокрема Тараса Шевченка, річницю від дня народження якого нещодавно відзначали по всій Україні. 

В рамках загальнодержавних шевченківських урочистостей в Каришкові також вшанували Кобзаря. Друга частина заходу була присвячена його творчості. Учні школи, починаючи з 1-го і по 9-ий класи, згадували життя поета-патріота, читали його поеми, співали пісні, написані на вірші Шевченка. Організторами свята були директор Каришківської школи, а також настоятель місцевого храму протоієрей Володимир Катеринчак.

Прес-служба Вінницької єпархії