2 березня
2020 р.
АНОНС. Чин моління за святі ікони у кафедральному соборі

За традицією, започаткованою у Вінниці з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона у Неділю Торжества Православ'я, яка цього року припадає на 8 березня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці буде звершено Чин моління за святі ікони.

Запрошуємо усіх на молитву! Початок о 16.00!

ВАЖЛИВО! Не забудьте взяти на богослужіння одну зі своїх домашніх ікон!

Чин моління за святі ікони, написаний 97 років тому священномучеником Інокентієм, архієпископом Вінницьким. Метою автора чину було оновити в людях шанування домашніх ікон, які є такими ж святинями, як і ті ікони, що знаходяться у храмі. На жаль багато людей звикають до домашніх ікон настільки, що дозволяють собі в їх присутності поведінку, яка не личить християнину і яку жоден не дозволяє собі у храмі, у присутності храмових образів.

З метою оновлення шанобливого ставлення до домашніх ікон їх було запропоновано принести у храм і після молитви і окроплення святою водою з благоговінням прикластися до своєї ікони, а також до ікон інших парафіян, які принесли до храму свої найцінніші домашні святині. Час звершення Чину був призначений на першу Неділю Великого посту, коли відзначається Торжество Православ’я і припинення гоніння на тих, хто шанував святі ікони.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp