20 вересня
2017 р.
МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДУХОВНОЇ І ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ ВІДБУДЕТЬСЯ У ВІННИЦЬКІЙ ЄПАРХІЇ

ПОЛОЖЕННЯ
про ІІІ молодіжний фестиваль 
духовної і патріотичної пісні
2017 рік


Організатор фестивалю
Управління Вінницької єпархії Української Православної Церкви.

Мета фестивалю
Сприяння подальшому відродженню духовності  українського народу, популяризація здобутків скарбниці української та світової сучасної православної хорової музики, а також української народної хорової музики, виховання патріотичних почуттів у молодого покоління, зростання виконавської майстерності молодіжних церковних хорових колективів і їх керівників, створення умов для творчого спілкування учасників фестивалю.

Умови  проведення 
ІІІ молодіжний фестиваль духовної і патріотичної пісні проводиться у місті Бар (Вінницька область) у приміщенні Барського районного центру дозвілля (майдан св. Миколая, 4) 7 жовтня 2017 року.

У фестивалі беруть участь православні церковні дитячі і молодіжні хорові колективи. Вік учасників – до 35 років, кількість – не менше 8 осіб.

Учасники виконують програму тривалістю до 15 хвилин, яка складається з одного богослужбового піснеспіву без супроводу музичних інструментів ( a capella), одного церковно-народного піснеспіву (псалми, канту) допускається виконання у супроводі музичних інструментів або під фонограму «мінус» та одного музичного твору (народного або авторського) на визначену тематику допускається виконання у супроводі музичних інструментів або під фонограму «мінус».

Тематичним твором ІІІ Молодіжного фестивалю духовної і патріотичної пісні є пісня про квітку (українською мовою).

Виконання богослужебних піснеспівів «Херувимська пісня», «Милість миру», «Отче наш», «Вірую» (Символ віри) та інші не допускається.

В рамках фестивалю проводиться конкурс серед хорових колективів старшої та молодшої вікових категорій (дитячих і молодіжних).

Визначення та заохочення переможців фестивалю
Переможців фестивалю визначає журі. Критерієм оцінки програми поряд із загально-музичними вимогами є рівень володіння колективами церковно-богослужебним стилем співу, оригінальність аранжування церковних і народних творів, рівень виконавської майстерності, культури хорового співу, зовнішній вигляд учасників фестивалю.

Нагородження проходить по номінаціях:

1.Кращі молодіжні хорові колективи (16-35 років):
2. Кращі дитячі хорові колективи (до 16 років):
3. Кращі регенти  хорових колективів. 
4. Кращі солісти церковних колективів.

З кожної номінації встановлюються призові місця лауреатів з врученням диплома Лауреата фестивалю. За підсумками журі визначається Гран-прі фестивалю. Окремо може визначатися приз глядацьких симпатій.

Журі має право не присуджувати звання лауреата в окремих номінаціях, а також розділити це звання між двома колективами в одній категорії.

Усі хорові колективи нагороджуються грамотами учасника фестивалю. 

Митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном засновуються спеціальні нагороди фестивалю, які присуджуються за розсудом Його Високопреосвященства.

Громадські організації та спонсори мають право заснувати свої власні призи за погодженням з оргкомітетом.

Оргкомітет своїм рішенням може заснувати додаткові заохочування для учасників, організаторів та спонсорів.

Документальне оформлення учасників фестивалю
Для участі у фестивалі необхідно до 1 жовтня 2017 року надати в оргкомітет за електронною адресою: vineu@ukr.net такі документи:
  • анкету-заявку творчого колективу;
  • анотацію творчого шляху та досягнень колективу.
Довідки за телефонами : (097) 596-74-94 (щодо подачі заявок та репертуару) (067)448-12-90 (щодо організаційних питань)

Фінансові витрати на проведення фестивалю
ІІІ молодіжний фестиваль духовної і патріотичної пісні  проводиться на некомерційній основі.

Усі витрати, пов’язані з організацією, проведенням та заохоченням переможців, несуть організатори.
Витрати, пов’язані з відрядженням та проїздом учасників, здійснюються за рахунок відряджуючої сторони.

До дольового фінансування фестивалю можуть бути залучені кошти внесків, що надійшли від спонсорів, меценатів, рекламодавців та інші, не заборонені чинним законодавством України.
 
Для завантаження форми заяви учасника перейдіть за посиланням нижче