19 лютого
2020 р.
АНОНС. Меморіальну дошку в пам’ять про загиблих воїнів буде встановлено у Вінниці, біля Преображенського собору

22 лютого о 10.00 біля Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці відбудеться урочисте відкриття та освячення меморіальної дошки в пам’ять про загиблих у районі проведення АТО/ООС воїнів Вінниччини.

Чин освячення та молитву за загиблими звершить митрополит Вінницький і Барський Симеон з духовенством Православної Церкви України.

На меморіальній дошці, яка буде встановлена поруч із будівлею собору, викарбовано імена понад 250 мешканців Вінниці та Вінницької області, які з 2014 по 2020 рік, під час проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях, віддали життя, захищаючи незалежність України.

Відкриття та освячення меморіальної дошки відбудеться у Батьківську суботу, коли Православна Церква поминає усіх померлих, та приурочено до 5-ї річниці виведення українських військ з Дебальцево.

Вінницько-Барська єпархія Православної Церкви України запрошує на пам’ятний захід та спільну молитву військовослужбовців, волонтерів, родичів загиблих, представників громадськості та всіх небайдужих людей.