31 серпня
2017 р.
Привітання студентам і учням з початком нового навчального року митрополита Вінницького і Барського Симеона
Дорогі студенти і учні навчальних закладів Вінниччини!

Вітаю усіх вас з новим навчальним роком! Після літнього відпочинку перед вами знову відкриваються двері шкіл, коледжів, університетів і ви отримуєте чудову нагоду вирушити на пошук нових знань, у якому вам будуть допомагати ваші викладачі, друзі і колеги по навчанню. 

Знання – це безцінні скарби, які людина завжди має з собою, щоби використовувати їх для свого блага і для блага своїх ближніх. Здобуття знань - це непроста праця, яка потребує багатьох зусиль. Тому я хочу побажати Вам у новому навчальному році, щоби ваші зусилля були підкріплені Божою допомогою, щоби ви навчилися здобувати перемогу над собою, успішно боролися з лінню, не марнували свій час. Нехай нагородою для вас будуть ваші успіхи у навчанні. Нехай разом із вами радіють ваші батьки і педагоги.

Сьогодні я також хочу нагадати вам про джерело знань і мудрості, яке називається Святим Письмом, з якого черпали натхнення для своєї праці і нових відкриттів багато вчених і великих людей. 

Сьогодні я прошу у Бога для кожного з вас, дорогі наші діти, студенти і учні, здоров’я і миру, сил і натхнення і закликаю Боже благословення на вашу працю у новому навчальному році!

Симеон,
Митрополит Вінницький і Барський