17 вересня
2020 р.
Молитва на благословення військовослужбовців, що склали присягу

Владико святий, Царю небесний, Вседержителю світу, яким премудро управляєш. Господи наш, що установив і стан військовий для оборони держави і вітчизни, до тебе звертаємось і молимо Тебе, допоможи цим воїнам (військовим медикам) добре виконувати свої обов’язки і всякі труднощі їхнього стану терпеливо зносити.

Дай їм безперестанну пам’ять про ту присягу на вірність Батьківщині, яку вони склали. Дай їм в їхніх серцях любов і щиру прив’язаність до нашого українського народу, безумовний послух добрим і справедливим наказам командирів.

Дай їм, Господи Ісусе Христе, ніколи не забувати про Твій пресвітлий приклад служіння, покори, доброти й любові. Хай цей приклад завжди просвічує їх, щоб у дусі Твоєї науки вони поводилися з усіма, а передовсім із своїми товаришами.
Нехай найсвятішими будуть для них передовсім Твої заповіді, і ангел-хранитель нехай оберігає їх, щоб вони не зійшли з дороги Твого святого закону.

Допоможи їм з гідністю виконувати свій обов’язок захисту (та порятунку) людського життя. Оберігай і їх від усяких загроз і небезпек. Незламною силою Твого милосердя утверджуй їх в щирому служінні братам і сестрам, щоб вони могли завжди залишатися слухняними заповіді Твого возлюбленого Сина: «немає більшої любові, коли хто кладе життя своє за своїх друзів».

Дай їм відвагу бути до кінця вірним своїм обов’язкам. Допоможи їм, Господи, ніколи не заплямувати своєї честі. Провадь їх протягом кожного дня їхньої служби та керуй їх думками, словами і вчинками, щоб вони завжди були готові чинити Твою святу волю.

Бо ти – Бог, що милує і спасає, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.