7 листопада
2020 р.
Молитва за дітей-сиріт

На потрійній ектенії

Ще молимось за спасінні, відвідання, прощення і відпущення гріхів рабів Божих, усіх сиріт, позбавлених батьків своїх, щоби Господь дарував їм мир душевний і життя чисте, промовмо всі: Господи, вислухай і помилуй.

Ще молимось за всіх вірних, що піклуються про потреби сиріт, приймають їх в сімейства свої і наставляють на всяке добре діло, і про небесний покров їх, промовмо всі: Господи, вислухай і помилуй.

Ще молимось за пом'якшенні сердець всіх людей, щоби кожний по силі своїй в любові і терпінні сиріт милував, дітей в благочесті виховував, скорботних втішав, голодних насичував і тих, що не мають оселі вводив в дім, промовмо всі: Господи, вислухай і помилуй.

Молитва за сиріт

Господи Боже наш! Спаси, збережи і помилуй отроків, отроковиць і немовлят, всіма залишених. Просвіти їх світлом благодаті Твоєї, щоб пізнали Тебе, істинного Бога й Отця нашого Небесного, і нехай вихваляють Тебе укупі з Єдинородним Твоїм Сином і Пресвятим Духом.

Настанови їх в любові і вірі, утіш тих, що плачуть, напоуми нерозумних, зціли хворих, зміцни немічних, нехрещених святого Хрещення сподоби. Якщо і згрішили чимось через нерозуміння і за намовою злих людей, не постав їм у гріх, але вилікуй душевні рани їх. Дай їм поприще життя цього гідно перейти, пошли їм ангелів Твоїх хранителів; пошли їм наставників добрих. Захисти їх від усякого зла і спокус світу цього. Прикрась їх цнотливістю і благочестям і навчи творити волю Твою.

Пом'яни, Господи, і батьків їхніх: покійним даруй прощення гріхів і упокоєння, живих помилуй і на шлях спасіння направ.

Даруй нам любити отроків, отроковиць та немовлят цих, як Ти Сам полюбив їх. Даруй нам терпіння, розум і серце, що милує.

Господи! Ти єси Отець сиріт, Захисник убогих і всякого блага Податель. Ми ж усі є чадами Твоїми. Поможи нам, бо всі милості від Тебе і порятунку чекаємо. Не відверни лиця Твого від нас і помилуй нас молитвами Пречистої Владичиці нашої Богородиці і всіх святих Твоїх. Амінь.

Молитва за дітей-сиріт

Отче наш Небесний! Твій божественний Промисел турбується про всіх людей, а особливо про сиріт, які потребують Твого батьківського захисту.

Просимо Тебе, Всемилостивий Господи, дарувати кожній дитині-сироті батьків, сповнених духа усиновлення. Благаємо Тебе благословити народ наш український на зміцнення сімей, побудованих на християнських чеснотах. Прихили серця батьків і дітей одні до одних, щоб нерозривними узами любові вони були поєднані і Тобі славу возсилали повсякчас.

Дай, Боже, силу і ревність молитися та робити все необхідне для того, щоби діти не були покинутими, а сироти отримали із Твоєю допомогою сім’ї, яких вони від усього серця бажають. Бо Ти милостивий і людинолюбний Бог єси і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.