11 січня
2021 р.
МОЛИТВА ЗА ВОЇНІВ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЇХНЬОГО НАВЧАННЯ

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, Спасителю і Вчителю наш, Ти навчав, що найголовнішими серед заповідей є любов до Бога і до ближнього свого. І ще Ти казав, що немає більшої любові над ту, коли хто покладе душу свою за друзів своїх. Благослови ж, Господи, цих воїнів, що були покликані захищати державу нашу Україну та боронити її від чужинців і усіх, хто піднімає зброю проти її народу. Благослови, Господи воїнів цих, тому що не зазіхають вони на чуже, але захищають своє і заради любові до ближніх жертвують своїми силами, здоров’ям і навіть життям. Прийми цю їхню жертовність і віддай їм сторицею Своїми духовними дарами і земними благами.

А зараз, коли приступають вони до навчання, пошли їм благодать Духа Святого, що подає розуміння і зміцнює сили, щоб вони, уважно переймаючи науку, використовували здобуті знання для досконалого служіння своєму народові і Батьківщині.

Дай мудрість вчителям і командирам цих воїнів, щоби вони дбали про своїх учнів та підлеглих і своїм життям являли їм гідний приклад самовідданого служіння України.

Яви, Господи, цим воїнам Свою ласку і прихили їхні серця до заповідей Твоїх, щоби просвітлені світлом Твого вчення, вони зберігали мир і добрі стосунки з командирами і підлеглими і зі всіма своїми побратимами, пам’ятаючи Твої слова «І як хочете, щоб робили вам люди, так і ви робіть їм».

Благослови, Господи, сім’ї цих воїнів і допоможи дітям бути слухняними, матерям - добрими, жінкам - лагідними, а воїнам – люблячими синами і чоловіками, опорою і захистом для своєї родини.

Споглянь, Владико, милостивим оком на нас і почуй благання наші та пошли Україні міцний і справедливий мир. Збережи нас від підступів ворожих і злих намірів супротивників. Зміцни воїнів, з якими ми тут нині молимося, та все Українське військо укріпи і подай йому силу стояти мужньо проти супротивників і захищати наш спільний дім – нашу Батьківщину, щоби могли ми в здоров’ї та спокої жити, працювати і плодами своєї праці насолоджуватися і Тебе, Господи наш Ісусе Христе, славити, і Тобі Єдиному поклонятися разом з безпочатковим Твоїм Отцем і з Преблагим і Животворчим Твоїм Духом, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь