28 січня
2021 р.
Молитва за лікарів

Отче наш, що живеш на небесах і Своїм мудрим провидінням піклуєшся про все, що створено Тобою. Ти завжди являєш нам Свою любов та милосердя і навчаєш любити ближніх наших, як самих себе. Благаємо Тебе, Отче Святий, захисти наших лікарів та медичних працівників, які жертовно служать іншим і роблять все можливе, щоб повертати здоров’я та рятувати життя наших братів та сестер українців.

Даруй, Господи, нашим медикам особливих сил - фізичних, духовних та душевних. Нехай надмірні навантаження і випробування, через які вони зараз проходять, піклуючись про інших, не зашкодять їм.

Навчи, Господи, лікарів діяти з мудрістю в кожній ситуації, з якою вони зустрічаються, рятуючи людські життя. Направляй їхні сили, думки та дії на благо тих, кого вони лікують.

Наповнюй, Господи, серця лікарів і тих, хто піклується про хворих, милосердям, любов’ю та терпінням навіть тоді, коли здається, що все милосердя, любов та терпіння вичерпані.

Навчи нас, Боже, бути вдячними лікарям, які роблять добро нам та нашим ближнім, і завжди молитися за них.

Дай нам усім, Отче Благий, смиренне серце визнавати, що ти є Володарем Всесвіту і що все в Твоїх руках, і славити Тебе завжди з Єдинородним Твої Сином, Господом нашим Ісусом Христом, і Святим і Животворчим Твоїм Духом навіки.

Амінь