13 жовтня
2021 р.
Молитва за воїнів

Всемогутній Отче і Предвічний Боже, Котрий єдиний створив і впорядкував усе; Котрий піклується про людей Своїх і навчає їх берегти мир на землі; Котрий швидко постає проти зла нечестивих і дарує допомогу тим, хто захищає справедливість і правду.

Молимо і благаємо Тебе: як колись Ти дав юному Давиду силу, щоби перемогти гордовитого Голіафа, так і нині подай силу і міць воїнам, які боронять землю Українську від гордого і підступного ворога. Своїм милосердям захисти їх від зла і напасти і збережи їх неушкодженими і здоровими.

Навчи їх бути смиренними і слухняними перед Тобою і в той же час стійкими та мужніми перед тими, хто зазіхає на нашу землю і на спокій людей, що на ній живуть. Провадь українських воїнів могутньою Твоєю рукою і благослови їхню службу та успішними зроби усі їхні зусилля, що направлені на захист України та встановлення у її кордонах справедливого і міцного миру.

Благослови, Боже, усіх українських воїнів: на землі, у морі і в небі; чоловіків і жінок; усіх, хто встали на захист Вітчизни, тих що несуть службу на передовій, в тилу, у військових шпиталях, тих, хто навчає майбутніх воїнів, а також ветеранів, які послужили своєму народу і не жаліли своїх сил і здоров’я заради миру і спокою у нашому спільному домі.

Прийми, Творче, в Своїх оселях воїнів-героїв, які віддали життя, виконуючи заповідь Твою про любов до ближніх. Нагороди їх Своєю ласкою і щедротами і подай розраду і втіху їхнім рідним і друзям.

А нас усіх, Боже Великий, покрий Своєю Батьківською любов’ю і подай Україні мир, спокій і благословенний розквіт.

Бо Ти єси Бог наш і ми славу Тобі воссилаємо – Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.