30 квітня
2015 р.
Концерт на честь свята Жінок-мироносиць відбувся у Вінниці
30 квітня у концертному залі Вінницького училища культури і мистецтв імені М. Леонтовича з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона відбувся концерт на честь свята Жінок-мироносиць.

Розпочали концертну програму учні недільної школи Свято-Вознесенського храму, які привітали усіх присутніх жінок – мам і бабусь зі святом. Гарним привітанням для глядачів став виступ 5-річного Кирила Бедзіра, який виконав пісню разом зі своєю мамою Христиною Бедзір.

Крім юних аматорів, у святковому концерті взяли участь провідні хорові колективи - неодноразові переможці й володарі гран-прі міжнародних хорових конкурсів: хоровий колектив училища культури і мистецтв та дитячо-молодіжний хор Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці. Поряд із духовними піснеспівами ці хори виконали відомі українські пісні, якими порадували численних глядачів.

До хорових колективів долучилися солісти – члени співучої родини протоієрея Агафангела Давидовського. У виконанні о. Агафангела, його матушки Валентини, доньок Христини та Злати, а також сина о. Назарія і його матушки Руфіни прозвучали такі пісні: «Лелеча доля», «Мамин погляд», «Все починається з любові», «Пісня про матір» «Мамина черешня» та інші.

Цікавою «родзинкою» стало музичне привітання від ведучого концерту Валентина Великорода. Пісня «Гуцулянка» у його виконанні, яка прозвучала, як музичний експромт, подарувала посмішку і добрий настрій. Та насправді яскравий святковий настрій подарував усім виступ відомого у Вінниці гурту «Водограй», який виконав низку українських і зарубіжних пісень.

Наприкінці концерту відбулося урочисте відзначення дружин священиків, котрі мають п’ятеро і більше дітей. Таких у Вінницькій єпархії – 11. Найбільше дітей має родина протоієрея Сергія Лісніченка з Калинівського благочиння. Батюшка з дружиною Наталією мають 10 дітей віком від 2,5 до 20 років. Дружина протоієрея Сергія Виговського з Вінниці матушка Анна має державну відзнаку «Мати-героїня», адже народила і виховала 6 дітей і вже має 12 онуків. 8 дітей виховує дружина протоієрея Олега Корецького з Вінниці Ольга, 7 дітей має м. Людмила - дружина вінницького священика протоієрея В’ячеслава Буданевича, по 6 дітей мають матушки: Катерина Дахновська з Вінницького району. Олена Василик з Барського району і Тетяна Коржева з м. Вінниці. По 5 дітей виховуют м. Валентина Корженко, м. Маргарита Дармороз, м. Ксенія Наваліхіна та дружина диякона Андрія Хмелевського з м. Козятина м. Тетяна. Усім матушкам-героїням митрополит Симеон вручив квіти, солодощі і матеріальну допомогу.

Архієрей також привітав із святом всіх присутніх жінок, побажав їм наслідувати у житті приклад святих Жінок-мироносиць, які любили Господа і віддавали усі сили на служіння Йому, а потім Його Церкві. Під час фінальної пісні, яку виконали члени родини Давидовських, митрополит Симеон із помічниками роздав усім жінкам троянди.
 
 
Прес-служба Вінницької єпархії