4 липня
2015 р.
У Марківцях, на батьківщині митрополита Володимира, за участю митрополита Симеона відбулося заупокійне богослужіння в пам’ять про спочилого Предстоятеля.
4 липня, напередодні першої річниці з дня смерті Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира, на його малій батьківщині, у с. Марківцях на Хмельниччині, відбулося заупокійне богослужіння в пам’ять про спочилого архіпастиря. 

Божественну літургію очолив митрополит Хмельницький і Староконстянтинівський Антоній. Його Високопреосвященству співслужили митрополити: Вінницький і Барський Симеон, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископи: Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Городницький Олександр, священнослужителі з різних єпархій. На літургію приїхало багато паломників з м. Вінниці, щоб разом із духовенством вшанувати пам’ять митрополита Володимира.

По закінченні літургії була звершена панахида за спочилим Предстоятелем. До парафіян звернувся з архіпастирським словом митрополит Антоній. Заупокійне богослужіння було також звершене на місцевому кладовищі, де поховані батьки митрополита Володимира Маркіан і Феодосія. 

Повертаючись до Вінниці, де цього дня була відкрита фотовиставка у пам’ять про Блаженнішого митрополита Володимира, архієреї, священики і вінницькі паломники відвідали Головчинський жіночий монастир, де свого часу прийняв хрещення майбутній Предстоятель УПЦ. 

Прес-служба Вінницької єпархії