16 грудня
2016 р.
У Вінницькій єпархії завершився збір гуманітарної допомоги, яка буде направлена у зону АТО
З 4 по 15 грудня на парафіях Вінницької єпархії з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона проводився збір гуманітарної допомоги для дитячих будинків та будинків для людей похилого віку, які знаходяться у зоні АТО. Збирали дорослий і дитячий одяг, іграшки, продукти харчування, солодощі. 

Основними центрами збору у Вінниці були Спасо-Преображенський кафедральний собор та Хрестовоздвиженський храм. По благочиннях звозили допомогу у храми в райцентрах. Усе, що було зібрано парафіянами за два тижні, перевезли у храм святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова у с. Михайлівка Вінницького району. Настоятель цього храму протоієрей Анатолій Кузнєцов є капеланом-волонтером Вінницької єпархії, який щомісяця здійснює гуманітарні рейси на схід, доставляючи ліки, продукти і одяг українським військовим і мирним жителям у зону АТО. Нещодавно у рамках співпраці з Цивільно-військовим співробітництвом Збройних Сил України отець Анатолій та ще один священик-волонтер протоієрей Олексій Волков доставили у соціальні заклади Авдіївки, Новомихайлівки, Часового Яру та інших населених пунктів 17 тон гуманітарної допомоги. Цього разу зібрали 22 тони. 

Гуманітарний вантаж, а це військовий КАМАЗ з причепом, вирушить у дорогу 19 грудня, в день святого Миколая. Разом із священиками поїдуть волонтери з Союзу десантників Вінниччини, які разом з іншими благодійниками долучилися до збору допомоги. Разом із продуктами та одягом для дітей і одиноких людей похилого віку на схід відправляється також допомога для військовослужбовців Збройних Сил України, яку зібрали парафіяни і небайдужі жителі Вінниччини.

Прес-служба Вінницької єпархії