12 березня
2018 р.
У Вінницькій єпархії в день пам’яті святих Іоакіма і Анни відбудуться заходи, присвячені сім’ї

В день пам’яті батьків Пресвятої Богородиці святих праведних Іоакіма та Анни, який відзначається 22 вересня, у Вінницькій єпархії відбудуться заходи, присвячені сім’ї та традиційним сімейним цінностям. Таке рішення було ухвалене під час робочої наради єпархіального сімейного відділу, яка відбулася 12 березня у м. Вінниці під головуванням митрополита Вінницького і Барського Симеона.

Святі Іоакім та Анна вважаються покровителями сім’ї. До них звертаються православні подружжя з молитвами про дарування та благословення їхніх дітей, зміцнення шлюбу та збереження подружньої вірності. У день пам’яті святих Іоакіма та Анни, з благословення митрополита Симеона, у храмах Вінницької єпархії відбудуться Божественні літургії та молебні з особливими молитовними проханнями до цих святих.

Крім цього на парафіях, а також у благочиннях і на загальноєпархіальному рівні відбудуться різноманітні заходи, такі як «Свято сім’ї», сімейні зустрічі, концерти сімейних творчих колективів, тематичні бесіди, перегляди фільмів і інші інформаційні заходи, направлені на зменшення кількості розлучень, запобігання сімейному насиллю, абортам.

Крім цього митрополит Симеон наголосив на необхідності вдосконалення катехізичної роботи із парафіянами, котрі планують укласти церковних шлюб. Владика благословив підготувати публікації у єпархіальних друкованих та електронних ЗМІ, які б розповідали про православний досвід сімейного життя, спільного подолання труднощів, що виникають у родинах, виховання дітей і зростання сімей у вірі.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram