19 серпня
2018 р.
Хресна хода з Браїлівського монастиря вирушила до Почаївської Лаври

19 серпня, в день свята Преображення Господнього, по завершенні Божественної літургії, у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі був відслужений молебень на благословення у дорогу для прочан, що вирушили цього дня у багатоденне піше паломництво до Успенської Почаївської Лаври.

Вже 17-й рік поспіль паломники з Браїлова йдуть до Почаєва, щоби відсвяткувати разом з прочанами з усієї України престольне свято Почаївської Лаври – Успіння Пресвятої Богородиці. Як і у попередні роки, очолює хресну ходу священик Браїлівського монастиря архімандрит Іоасаф (Ковецький), якому допомагають священики з Вінницької єпархії.

Архімандрит Іоасаф повідомив, що цього року з Браїлова вийшло близько дві тисячі паломників. Частина з них повернеться додому після першого або другого дня паломництва, а далі шлях продовжать понад півтисячі прочан. Серед них, як зазначив священик, не лише жителі Вінниччини, але й паломники з Житомирської, Хмельницької та інших областей. Отець Іоасаф також розповів про подвиг сліпого чоловіка на ім'я Миколай, який вже вкотре проходить увесь шлях хресної ходи. Його приклад надихає і інших прочан на молитовний та фізичний подвиг.

Упродовж всього шляху паломники співають молитви й акафісти, священики читають молитви за Церкву Христову і за мир в Україні. Хресна хода проводиться з благословення Високопреосвященнішого Симеона, митрополита Вінницького і Барського.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте наші новини у Telegram

Фотоальбом на FLICKR