16 жовтня
2018 р.
Архіпастир звершив Божественну літургію у с. Станіславчик Жмеринського району

16 жовтня митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божественну літургію у храмі Вознесіння Господнього с. Станіславчик Жмеринського району. Архіпастирю співслужили священики району на чолі з благочинним протоієреєм Ярославом Коромчевським.

По закінченні Божественної літургії митрополит Симеон освятив скульптурне зображення Пресвятої Богородиці, яке була встановлене поруч із храмом. Фігура Божої Матері висотою 2,2 метри, яка тримає в руках Свій покров, була зроблена на замовлення старости храму Гладчука В’ячеслава Савовича, котрий цього дня, коли відбувалося освячення, святкував своє 75-річчя.

Освятивши скульптурне зображення Богородиці, митрополит Симеон звернувся до духовенства і парафіян зі словами вітання і архіпастирської настанови. Владика також вручив церковні нагороди. Староста храму В’ячеслав Гладчук був удостоєний Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм ордену святителя Миколая, а Валерій Віязловський отримав благословенну грамоту митрополита Вінницького і Барського Симеона.

Насамкінець митрополит Симеон посадив яблуню у церковному садку, який сьогодні налічує 110 дерев, але вже невдовзі буде розширений.

Прес-служба Вінницької єпархії

Читайте нашы новини у Telegram та Viber

Фотоальбом на FLICKR