14 березня
2019 р.
Священик вінницького кафедрального собору відвідав дітей у центрі соціально-психологічної реабілітації

14 березня клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці протоієрей В’ячеслав Буданевич відвідав Вінницький обласний соціально-психологічний центр, де проходять реабілітацію майже сорок дітей з проблемних сімей, а також дітей-сиріт. Багатьом з них вже довелося відчути нелюбов своїх батьків і зневагу від найближчих родичів, деякі через це залишили рідний дім і стали дітьми вулиці, інші не змогли адаптуватися серед однолітків, проявляли агресію і конфліктували. З такими дітьми займаються у соціально-психологічному центрі, допомагаючи їм відчути, що таке справжня турбота і навчаючи нормальним людським стосункам.

У процесі виховання та реабілітації працівникам Центру вже довгий час надають допомогу священики Вінницької єпархії. Частим гостем у дітей є митрополит Вінницький і Барський Симеон. З благословення владики Симеона впродовж останніх двох місяців до Центру приходить протоієрей В’ячеслав Буданевич, який сам має великий досвід виховання, адже разом із своєю дружиною матінкою Людмилою він виховує семеро власних дітей. Тому спілкування зі священиком у Центрі проходить цікаво і корисно. Ось і цього разу о. В’ячеслав розповідав дітям, що таке Причастя і сповідь, говорив про цінність добрих вчинків.

Вже найближчої суботи діти разом із своїми вихователями планують відвідати Спасо-Преображенський кафедральний собор, де вони причастяться Святих Христових Таїн. Потім для них буде організована екскурсія по храму діти побачать старовинні фрески, дізнаються, хто із знаменитих людей побував у соборі, які події у ньому відбувалися, а ще вони піднімуться на дзвіницю і самостійно спробують подзвонити у церковні дзвони.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber та WhatsApp