29 серпня
2019 р.
Вінницькі ветерани і волонтери разом із капеланом Вінницько-Барської єпархії ПЦУ помолилися за загиблих побратимів

29 серпня, в День пам’яті захисників України, у Вінниці, біля пам’ятного знаку Небесній Сотні та Героям АТО/ООС та інтерактивної пам’ятної стели на честь загиблих військових Вінниччини, відбулося заупокійне богослужіння, яке звершив капелан Вінницько-Барської єпархії протоієрей Віктор Чверкун.

Разом із священиком за загиблих побратимів молилися ветерани АТО/ООС, та волонтери, у тому числі члени нещодавно заснованого Братства Костянтина Острозького. Після молитви о. Віктор звернувся до присутніх з пастирським словом. Крім священика на заході виступили ще двоє ветеранів, а потім відбулося спілкування зі спогадами про трагічні події, які довелося пережити вінничанам на війні на сході України.

Нагадаємо, що цього ж дня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці відбулося заупокійне богослужіння, яке очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владика Симеон разом з духовенством Вінницько-Барської єпархії брав участь у обласних заходах з вшанування захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини у Telegram, Viber і WhatsApp