9 жовтня
2019 р.
Митрополит Симеон взяв участь у святкуванні 30-ліття відновлення Київської Православної Богословської Академії

В середу, 9 жовтня, в день пам’яті святого апостола Іоана Богослова на запрошення ректора Київської Православної Богословської Академії протоієрея Олександра Трофимлюка, митрополит Вінницький і Барський Симеон взяв участь у святкових заходах з нагоди Актового Дня та тридцятиріччя з дня відродження КПБА.

Святкування розпочалися 8 жовтня всенічним бдінням, яке очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон. В сам день свята, 9 жовтня, Божественну Літургію очолив митрополит Київський і всієї України Епіфаній, якому співслужили архієреї ПЦУ. Після Божественної Літургії та хресного ходу урочистості продовжилися в актовій залі академії.

Після спільної молитви та доповіді ректора зі словами привітання до викладачів та студентів зверталися почесні гості, серед яких – архієреїі, священики, представники інших духовних шкіл України та світських вузів. Отця Ректора, викладачів та студентів привітав також головний секретар Священного Синоду митрополит Симеон.

Наприкінці заходу до присутніх звернувся Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Предстоятель закликав завжди пам’ятати та втілювати в житті заклик апостола Іоана Богослова, який заповідає любити Бога усім своїм єством та любити ближнього, як самого себе.
Закінчилися святкування урочистим концертом.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ
Читайте наші новини в TelegramViber та WhatsApp
Використані фото з сайту https://www.pomisna.info