15 жовтня
2019 р.
Митрополит Симеон у Хмільницькому районі освятив пам’ятник загиблим льотчикам

15 жовтня Хмільницького району був відкритий пам’ятник двом льотчикам: українцю Івану Петренко та американцю Сету Нерінгу, які загинули тут рік тому під час міжнародних військових навчань «Чисте небо 2018». Винищувач СУ-27 впав між селами Уланів та Пагурці. Льотчикам вдалося відвести його від людських будинків, що дозволило уникнути численних жертв.

Вшанувати пам’ять льотчиків на місці їх загибелі прибули родичі та військовослужбовці з України та Сполучених Штатів Америки. Біля пам’ятника виступили військові командири та голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський. Почесне право відкрити пам’ятний знак загиблим льотчикам було надано командувачам Повітряних сил України та штату Каліфорнія США генерал-полковнику Сергію Дроздову та генерал-майору Грегорі Джонсу.

Пам’ятник освятив митрополит Вінницький і Барський Симеон. Владика також підніс молитву за загиблих. Після молитви військові почесті побратимам відали військовослужбовці. Учасники церемонії поклали до пам’ятника квіти.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp