7 листопада
2019 р.
Паломницька група з України відправляється у паломництво до святинь Православної Греції

Як повідомлялося, паломницька група, що складається з духовенства та вірян Православної Церкви України на чолі із митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном та митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром з 9 по 15 листопада 2019 року здійснить паломницьку поїздку до святинь Греції. Паломництво відбудеться з благословення Блаженнійшого Митрополита Києвського і всієї України Епіфанія.

З боку Високопреосвященніших Владик Православної Церкви Греції не було ніяких заперечень і жоден з них не відмовив паломникам з України у гостинності та праві вклонитися святиням, що знаходяться на території їх Митрополій, а також звершити Богослужіння. Паломники дякують владикам за любов до українського народу. Проте, через те, що програма паломництва є дуже насиченою, та включає в себе багато місць для відвідання, що пов’язано з необхідністю узгоджувати різні організаційні аспекти, до неї були внесені певні зміни у порівнянні з раніше опублікованим графіком.

Відправляючись у поїздку, паломницька група просить молитов вірних Православної Церкви України. У свою чергу паломники будуть підносити свої молитви біля грецьких святинь за мир в нашій країні, за благословення для всього українського народу і за зміцнення дружніх стосунків між православними жителями Греції та України.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp