17 березня
2020 р.
Синод ПЦУ затвердив практичні настанови у зв’язку з оголошеною пандемією особливо небезпечної коронавірусної хвороби (COVID-19)

Під час засідання Священного Синоду УПЦ (ПЦУ) 17 березня 2020 року було затверджено практичні настанови для єпископату, духовенства і вірних у зв’язку з оголошеною пандемією особливо небезпечної коронавірусної хвороби (COVID-19), у яких зокрема йдеться: "Як тимчасовий надзвичайний захід, виявляючи турботу про вірних, в залежності від обмежень, які вводяться органами державної влади та місцевого самоврядування, зокрема на пересування та на роботу громадського транспорту, обмежень щодо можливої кількості одночасного зібрання певної кількості осіб (на 17.03.2020 р. – не більше 10 осіб) – припиняти проведення богослужінь у храмах чи змінювати порядок так, щоби в них брало участь не більше ніж обмежене число осіб.

Божественні літургії проводити за присутності визначеної обмеженням кількості осіб, просячи мирян залишатися вдома, долучаючись до спільної молитви через засоби відеотрансляції.

Бажаючі сповідатися і причаститися можуть це зробити протягом цілого дня, при дотриманні умов приготування. Пастирям у кожному конкретному випадку виявляти належну розсудливість".

З повним текстом практичних настанов можна ознайомитись за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

За матеріалами пресслужби Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp