6 червня
2020 р.
Божественна літургія та панахида у Троїцьку поминальну суботу в кафедральному соборі (ФОТО, ВІДЕО)

6 червня, у Троїцьку поминальну суботу, митрополит Вінницький і Барський Симеон разом з духовенством звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці. Під час літургії підносилися заупокійні молитви за спочилих архіпастирів і пастирів, полеглих на полях бою за віру і Батьківщину, за загиблих під час подій на Київському Майдані та на Донбасі – воїнів і мирних жителів, за усіх хто в Афганістані, від Голодомору і Чорнобильської катастрофи загинув та усіх спочилих православних християн. Також була прочитана молитва про припинення епідемії.

Після закінчення Літургії архіпастир звернувся до присутніх з проповіддю, у якій закликав паству молитися за своїх спочилих родичів і творити добрі справи у їх ім’я. Потім митрополит Симеон разом зі священниками звершив панахиду.

Також владика та священники звершили заупокійну молитву перед Меморіальною дошкою, що встановлена поруч із храмом на честь загиблих у війні на Донбасі воїнів Вінниччини. Нагадуємо, що заупокійна молитва за загиблих воїнів звершується щосуботи після ранкового богослужіння.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в Telegram, Viber і WhatsApp