14 липня
2020 р.
Священник благословив волонтерів і черговий гуманітарний вантаж, який відправляється з Вінниці у район проведення ООС

14 липня 2020 року ключар Спасо-Преображенського кафедрального собору протоієрей Віталій Голоскевич звершив молебень та благословив вінницьких волонтерів, які повезуть у зону проведення ООС, черговий гуманітарний вантаж.

Цього разу з ініціативи ветеранів, волонтерів та працівників вінницької «Муніципальної варти» було зібрано багато необхідних для військовослужбовців речей, таких як запчастини для автомобілів, продукти харчування, засоби особистої гігієни.

До збору вантажу долучилися вінницькі підприємці, працівники міської ради і комунальних підприємств Вінниці, торгові центри. Так, зокрема, від ТЦ «Магігранд» та ТЦ «Скайпарк» на схід повезуть скоби та акумулятори, які просто необхідні на передовій. Крім цього бійцям буде доставлено шість тисяч вареників, які зліпили учні Центру професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці. У дитячий садочок волонтери привезуть проектор та великий екран. Вінницько-Барська єпархія Православної Церкви України також традиційно долучилася до гуманітарної акції і передала військовим продукти харчування.

Протоієрей Віталій Голоскевич окропив вантаж святою водою, благословив волонтерів і передав через них усім українським воїнам подяку, благословення та побажання, щоби Бог беріг їх і їхніми руками захищав нашу українську землю і народ України.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp