20 липня
2020 р.
Спільно з українською діаспорою в Естонії Вінницько-Барська єпархія ПЦУ передала допомогу українським воїнам в районі проведення ООС

19 липня, священнослужитель та віряни Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви, які знаходяться у районі проведення ООС з волонтерською гуманітарною місією, передали партію будматеріалів у базовий табір «Сармат» у м. Краматорську для потреб Збройних Сил України.

Ця допомога - це спільна ініціатива Вінницько-Барської єпархії та «Спілки української молоді в Естонії», про яку сторони домовилися під час відвідання вінничанами цієї прибалтійської країни. Молоді естонці, чиї сім’ї мають українське коріння, заявили, що не можуть стояти осторонь, коли їхня історична Батьківщина знаходиться у небезпеці. Своє бажання допомогти вони реалізували за допомогою Вінницько-Барської єпархії, архієрей якої, митрополит Вінницький і Барський Симеон, починаючи з 2014 року направляв своїх священиків у район проведення АТО, а тепер ООС, та благословляв у своїй єпархії збір гуманітарної допомоги для потреб Української Армії та мирних жителів Донбасу.

Архімандрит Софроній (Чуприна), який очолює групу вінницьких волонтерів, передав військовослужбовцям благословення від митрополита Симеона та побажання від молодих українців Естонії та їхнього керівника Володимира Яковича Паламара, щоби їхня щира допомога додала воїнам впевненості та сил у справі захисту Української землі.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp