23 липня
2020 р.
Впродовж десяти років у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці проводяться Катехізичні бесіди перед Таїнствами Хрещення та Шлюбу

З благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона, починаючи з 2010-го року, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці проводяться катехізичні бесіди перед таїнствами Хрещення та Шлюбу. На бесіди запрошуються батьки та хрещені дітей, яких мають хрестити, а також молоді люди, котрі збираються обвінчатися.

Бесіди проводять священики собору. На першій зустрічі розповідають про основи православної віри, Євангельські заповіді та шлях до спасіння душі. Друга бесіда присвячена безпосередньо Таїнству, до якого готується людина. Саме після бесід чимало їх учасників вперше свідомо приступили до сповіді і до Святого Причастя.

Що означає бути християнином? Як виконувати Євангельські заповіді? Як полюбити не лише дальніх, а й ближніх, які поруч і своїми вчинками випробовують ваше терпіння? Як побудувати щасливу родину? Як виховати дітей? Як з допомогою Божою змінити своє життя на краще? Відповіді на ці та багато інших питань можна почути на катехізичних бесідах.

На катехізацію до Преображенського собору приходять люди і з інших храмів м. Вінниці та Вінницької області. Нерідко приїжджають з інших міст України та навіть з за кордону. Зараз, коли пандемія коронавірусу не дозволяє спілкуватися без певних обмежень, катехізичні бесіди у соборі проводяться у внутрішньому дворику, на природі, в оточенні зелені і квітів.

Щочетверга відбувається перша бесіда, яка є загальною для Таїнств Хрещення та Шлюбу. У п’ятницю на другу бесіду приходять ті, хто братиме участь у Хрещенні, а у середу – у Таїнстві Шлюбу. Початок о 18.00.

Бесіди безкоштовні і відвідувати їх можуть не лише ті, хто готується до вінчання чи до хрещення дітей, а й усі, хто бажає більше дізнатися про Православ’я.

Додаткову інформацію щодо катехізичних бесід можна отримати за телефоном: +38(098)318-99-64.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp