25 липня
2020 р.
28 липня запрошуємо до храмів Вінниччини на святкові богослужіння з нагоди 1032-ї річниці Хрещення Руси-України

28 липня, в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира, в Україні традиційно урочисто відзначається річниця хрещення Київської Руси. У минулі роки в цей день у Києві відбувався великий хресний хід за участю архієреїв, духовенства та вірян з усіх єпархій. Цього ж року, беручи до уваги встановлені державою обмеження на проведення масових релігійних заходів, Священний Синод Православної Церкви України вирішив не проводити масового хресного ходу та не організовувати традиційного паломництва вірних до Києва.

Предстоятель нашої Церкви Блаженійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 28 липня очолить Божественну літургію у кафедральному Михайлівському Золотоверхому соборі м. Києва, а після обіду – молебень біля пам’ятника рівноапостольному князю Володимиру (без проведення хресного ходу).

В усіх єпархіях урочистості цього дня будуть проходити на єпархіальному та парафіяльному рівнях. Тому 28 липня, в день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира і в день святкування 1032-ї річниці Хрещення Руси-України запрошуємо вірних до храмів Православної Церкви України на Вінниччині для участі у молитві за нашу Церкву, Україну і український народ.

У головному храмі Вінницько-Барської єпархії - Спасо-Преобаженському кафедральному соборі м. Вінниці урочистості 27-28 липня 2020 р. пройдуть за наступним розпорядком:

27 липня

17.00 – Всенічне бдіння

28 липня

8.00 – Божественна літургія 
9.30 – святковий молебень до рівноапостольного князя Володимира
10.00 – святковий дзвін на соборній дзвіниці

28 липня з 8.00 до 10.00 на офіційному сайті Вінницько-Барської єпархії та на єпархіальній сторінці на Facebook буде вестися трансляція урочистих богослужінь.