10 вересня
2020 р.
Парафіяни Малих Крушлинців дякують своєму настоятелю за його пастирську працю

На сторінці релігійної громади храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ с. Малі Крушлинці Вінницького району з’явився допис від імені парафіян, які дякують своєму настоятелю ієрею Павлу Звіринському за його пастирські труди і людські якості, які він зумів проявити за порівняно недовгий (менше року) час служіння на цій парафії, яка відстоює своє право бути у канонічній Помісній Православній Церкві та молитися у храмі, в якому діди-прадіди місцевих православних жителів.

У дописі на сторінці громади сказано наступне. Кожна професія, посада, робота вимагає певних правил. Чи можна назвати сан священника професією? Швидше за все це стан душі, це внутрішній духовний поклик. Нашому селу, Малі Крушлинці, пощастило. З приходом отця Павла Звіринського багато що змінилося в духовному житті громади. Молодий, ініціативний, чесний, принциповий, відкритий до спілкування він прихилив до себе громаду села. І не тільки словом Божим, а добрими справами.Волонтерські акції, допомога людям похилого віку, підтримка одиноких людей, воїнів АТО/ООС – це частина щоденної кропіткої праці священника.

Парафіяни пишуть, що в моменти суму чи хвилини радості вони отримують пораду і підтримку від свого настоятеля. Згадують і про дружину отця Павла, яка є його вірною помічницею: «Приємно, що з отцем Павлом завжди поруч його дружина - надійна підтримка, матушка Інеса. Такі толерантні, щирі сімейні відносини гідний приклад для наслідування.

У дописі підкреслюється активність священника і його участь в усіх сферах життя його парафії. Як справжній патріот, отець Павло постійно знаходиться у вирі подій громади: чи то встановлення пам’ятного знаку, чи благословення місцевого стадіону і футбольної команди – священник завжди з громадою. Дорослі і діти горнуться до отця Павла, ідуть за порадою і добре знають, що не буде нарікань, зверхніх повчань, а людина отримає від священника добре слово, підтримку, розуміння.

Підсумовуючи своє звернення, парафіяни пишуть: «Добрі справи отця Павла, щире і шанобливе ставлення до прихожан об'єднують нашу громаду в справжню родину. Від імені прихожан, жителів села хочеться висловити щиру подяку нашому священнику отцю Павлу Звіринському за Вашу відданість справі, за те, що Ви є гідним прикладом для наслідування».

Вінницько-Барська єпархія приєднується до добрих слів на адресу священника і зичить йому здоров’я і ще більшої енергії, щоби з Божою допомогою ревно проповідувати Слово Боже і вести до Христа доручену йому паству.

Прес-служба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Читайте наші новини в TelegramViber і WhatsApp