20 листопада
2020 р.
Митрополит Симеон висловив співчуття з приводу кончини Патріарха Сербського Іринея

Як повідомив офіційний сайт Сербської Православної Церкви, вранці 20 листопада 2020 року відійшов до Господа Патріарх Сербський Іриней. Слова співчуття з приводу смерті спочилого Предстоятеля Сербської Церкви висловив митрополит Вінницький і Барський Симеон.

«20 листопада завершився земний шлях Предстоятеля Сербської Православної Церкви Патріарха Іринея. Від себе особисто та від імені духовенства і вірян Вінницько-Барської єпархії висловлюю співчуття архієреям, духовенству Сербської Православної Церкви та усій осиротілій пастві Патріарха Іринея

Перед судом Божим кожна людина дасть відповідь за те, що доброго чи поганого зробила вона для своїх ближніх. "І Цар скаже їм у відповідь: істинно кажу вам: зробивши це одному з цих братів Моїх менших, Мені зробили" (Матф. 25, 40).

Свого часу мені довелося побачити гостинність та відчути християнську любов Святійшого Патріарха Іринея, який з надзвичайним теплом приймав у Белграді мене і невелику делегацію, яка складалася з кліриків і вірян моєї єпархії. Молюся, щоби Господь наш Ісус Христос на Суді Своєї Любові воздав сторицею спочилому Патріарху за те добро, яке він зробив для нас, і за все добре, що він робив під час свого земного життя, і щоби оселив його душу, там де немає ні скорботи, ні печалі, ні турбот, а радість у Господі і життя безкінечне.

Вічна пам'ять і Царство Небесне новопреставленому Патріарху Сербському Іринею!»
20 листопада 2020 року

Симеон
Митрополит Вінницький і Барський